خطا
  • XML Parsing Error at 9:19. Error 76: Mismatched tag

پیام آیت الله استاد مهدی هادوی تهرانی به مناسبت پیروزی رزمندگان حزب الله

یکشنبه, 03 مرداد 1389 ساعت 14:29
منتشرشده در اخبار

جان رسول اعظم (صلی الله علیه و آله وسلم)‌ از این فرزند برومند شادمان و دست های بركت آفرین امام زمان عجّل الله فرجه الشریف در دعای این سرباز به آسمان است. لبخند بر چهره ی دلربای مولای متقیان علی بن ابی طالب (علیه السلام) و بانوی زنان جهان فاطمه زهرا (سلام الله علیها) نقش بسته و حسنین (علیهما السلام) و سایر اهل بیت (علیهم السلام) آسمان ها را آزین بسته و فرشتگان در تبریك وجود این پیروان به آن پیشوایان، صف بسته اند.
مقاومت مردانه ی حزب الله توانایی همیشگی مكتب نورانی اهل بیت (علیهم السلام) را نمایی جهانی داده و برادران مسلمان را با هر مذهب و مكتبی در صف واحد گردآورده است.
سزاوار است با الهام از این حركت حیات بخش «سپاه جهانی حزب الله» در گوشه گوشه ی سرزمین های اسلامی شكل گیرد و جوان دلان و رادمردان را در زیر پرچم وحدت اسلامی در برابر كفر متحد سازد و نقاب از چهره ی رهبران ساختگی اسلامی و عربی براندازد كه در این آزمون سرافكنده شدند و هیچیك جز هم داستانی با دشمنان اسلام، به سكوت یا سازش،‌ كاری نكردند. «القاعده» در زاویه ای قعود پیشه كرد و وهابیت هم آوای با صهیونیسم بر «حزب الله» تاخت.
امروز كه روزگار بازسازی است باید سرزمین لبنان به همت رادمردان و حمایت مؤمنان آباد گردد و دل های مشتاق حق با آوای حضرت حق (جل و علا) كه از نای راهیان حق طنین انداز است، هدایتی دوباره یابد و به سرچشمه ی نور و زلال اسلام ناب محمدی (صلی الله و آله وسلم) برسد و در پرتو آن مؤمنان دست در دست هم سپاه جهانی حزب الله را سامان دهند و نصرت سراسری حق را تحقق بخشند. «فان حزب الله هم الغالبون» و سعادت دنیا و آخرت را به چنگ آورند كه خدا از آنان راضی و آنان از حضرتش در رضایند «رضی الله عنهم و رضواعنه اولئك حزب الله ألا ان حزب الله هم المفلحون».
مهدی هادوی تهرانی
رجب المرجب - ۱۴۲۷