خطا
  • XML Parsing Error at 9:19. Error 76: Mismatched tag

بیانیه آیت الله هادوی تهرانی به مناسبت حماسه حضور در انتخابات مجلس

دوشنبه, 15 اسفند 1390 ساعت 13:38
منتشرشده در پیام ها و بیانیه ها

لا حول و لا قوّة الّا بالله العلیِّ العظیم

بار دیگر دست قدرت الهی از آستین همت مردم دین مدار ایران اسلامی بیرون آمد و سیلی جانانه ای به گوش ناشنوای دشمنان کوردل اسلام نواخت تا بدانند ایرانی، اسلام را می خواهد و برای حفظ نظام خود، مشکلات را پشت سر می گذارد و خم به ابرو نمی آورد، انتخاب می کند و بر منتخبان خود نظارت دارد. انتقاد می کند، ولی در جایی که نیاز به حمایت باشد با تمام توان به میدان می آید و از انقلابی که هزاران شهید در راه آن اهدا نموده و نظامی که با جانفشانی آن را مستقر ساخته است، صیانت می نماید.

مرحبا به دست های رنگین شما در صحنه ی سر بلند انتخابات که درخشان شد به بیعت دوباره با مقام ولایت. این حضور جانانه بار دیگر به مسئولان این مملکت تذکر می دهد که مسئولیتی بسیار سنگین به عهده گرفته اید و شکر این همه جوانمردی جز خدمت خالصانه نیست و بی شک هرگونه سستی، کوتاهی یا بی تدبیری   گناهی بزرگ و نا بخشودنی است.

آن که بدون داشتن صلاحیت ها مسئولیتی را می پذیرد، گناهی کبیره می کند و آن که در عین داشتن صلاحیت از پذیرش مسئولیت سر باز می زند، گناهی مانند او مرتکب می شود.

آن که ریالی از اموال این مردم را به ناصواب به کار می برد، خیانتی بزرگ می کند و فردا روز در محکمه ی عدل الهی باید پاسخگوی آن باشد.

و در این میان صاحبان صلاحیت که مسئولانه مسئولیت می پذیرند، سزاوار تکریم و پاداش  الهی هستند و قطعا مشمول دعای خاص حضرت ولی عصر ـ روحی و ارواح العالمین لتراب مقدمه الفداء ـ خواهند بود.

بار دیگر بر نعمت داشتن مردمی فهیم، دین خواه  و ولایت مدار باید سر بر سجده ی شکر گذارد و خاضعانه دست های پرتوانشان را فشرد.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

مهدی هادوی تهرانی

14/12/90

لینک مرتبط:

- خبرگزاری جمهوری اسلامی