خطا
  • XML Parsing Error at 9:19. Error 76: Mismatched tag

پیام تسلیت آیت الله مهدی هادوی تهرانی به مناسبت شهادت ماموستا شیخ الاسلام

شنبه, 09 مرداد 1389 ساعت 11:17
منتشرشده در اخبار


شهادت مظلومانه ی ماموستا شیخ الاسلام، نماینده محترم مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری که از فعالین عرصه ی وحدت در امت اسلامی بود و سال ها صادقانه به نظام جمهوری اسلامی ایران خدمت کرده بود، شاهد مکرری بر دشمنی دشمنان اسلام با تمام علمای اسلام، اعم از شیعه و سنی است.
این اقدام ناجوانمردانه زنگ خطری است تا تمام امت اسلامی به ویژه عالمان و فرهیختگان جهان اسلام بیشتر به توطئه هایی که برای تخریب انسجام اسلامی صورت می گیرد، توجه کنند و با هوشیاری و درایت آنها را خنثی نمایند، تا خون شهیدان راه وحدت اسلامی، مانند شهید شیخ الاسلام، پایمال نگردد و خون این تلاش گران وحدت در این مسیر نورانی به جریان درآید و درخت وحدت را تنومندتر سازد.
شهید ماموستا شیخ الاسلام از کسانی بود که وحدت اسلامی را در پرتو اعتصام به قرآن، سنت نبوی و عترت آن بزرگوار جستجو می کرد و به جایگاه اهل البیت (علیهم السلام) در حفظ و حراست از رسالت نبی خاتم (صلی الله علیه و آله) واقف بود.
بی شک ادامه ی راه وی مرهون تمسک به همین حبل متین است. امید آن که دوستان و دوستداران وی و تمام خیرخواهان جهان اسلام این راه را با تمام قدرت پی گیری نمایند.

 

 

مهدی هادوی تهرانی
مدرس خارج فقه و اصول حوزه علمیه قم
28/6/88
29 رمضان المبارک 1430