خطا
  • XML Parsing Error at 9:19. Error 76: Mismatched tag

پیام مهم حضرت آیت الله هادوی تهرانی به مناسبت اجلاسیه پیش رو مجلس خبرگان رهبری

سه شنبه, 13 شهریور 1397 ساعت 01:02
منتشرشده در پیام ها و بیانیه ها

بسم الله الرحمن الرحیم

يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا أَطِيعُوا اللَّهَ وَ أَطِيعُوا الرَّسُولَ وَ أُولِي الْأَمْرِ مِنكُمْ فَإِن تَنَازَعْتُمْ فِي شَيْءٍ فَرُدُّوهُ إِلَى اللَّهِ وَ الرَّسُولِ إِن كُنتُمْ تُؤْمِنُونَ بِاللَّهِ وَ الْيَوْمِ الْآخِرِ ذَٰلِكَ خَيْرٌ وَ أَحْسَنُ تَأْوِيلًا (59، النساء)

ایران اسلامی امروز بیش از هر روز دیگری به سرمایه بزرگ اجتماعی خود ـ یعنی اعتماد ملی ـ نیاز دارد و این اعتماد جز از طریق تقویت باور به بنیادهای اساسی حکومت جمهوری اسلامی ایران و در رأس آن ولایت فقیه تحقق پذیر نخواهد بود.

اکنون در آستانه اجلاسیه مجلس خبرگان رهبری سزاوار است اعضای محترم این نهاد مقدس توجه خود را به وظیفه قانونی خویش که همان تعیین و تائید ولی فقیه حدوثاً و بقاءً است، معطوف دارند و از فرصت طلایی پیش رو، برای پاسخگویی و روشنگری اذهان عمومی نسبت به شبهات مطرح شده در زمینه ولایت فقیه و مقام عظمای ولایت به شکلی مستدل، منطقی و مستند بهره برداری نمایند.

امروز مردم اسلام خواه ایران انتظار دارند تا این مجلس بزرگ با ارائه شواهد قابل قبول برای افکار عمومی، به دور از هرگونه شعارزدگی، اقدامات انجام شده در دهه های اخیر از سوی این نهاد و برگزیده ی برجسته آن مقام معظم رهبری و نهادهای وابسته به این جایگاه را برای آنان تبیین کنند تا موریانه ی شک ریشه کن شود و اعتماد عمومی آرامش و استقرار یابد و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بتواند در پرتو وحدت ملی تحت لوای ولایت فقیه از طوفان های معاصر عبور کند و به ساحل آرامش و امنیت و رفاه و عدالت برسد. ان شاء الله

بی شک سکوت یا پاسخ های شعاری و فاقد پشتوانه مستدل و منطقی، نه تنها کمکی به این امر نمی کند، بلکه بیش از توطئه ها و دسیسه های دشمنان غدّار این سرزمین خرد خدایی باعث آشفتگی اذهان و دلسردی نیروهای انقلاب خواهد شد.

این جانب ضمن عرض ارادت مجدد نسبت به ساحت تمام بزرگانی که به قلم و قدم خویش از این نظام مقدس دفاع می کنند، رجاء واثق دارم که مجلس محترم خبرگان رهبری در این شرایط حساس شجاعانه و جانانه به میدان خواهد آمد و وظیفه قانونی و شرعی خود را به بهترین وجه به انجام خواهد رساند. إن شاء الله

مهدی هادوی تهرانی

قم آشیانه آل محمد علیه و علیهم السلام

12 شهریورماه 1397

---------------------------

لینک مرتبط:

شفقنا

- حوزه نیوز